Alışveriş Sepeti
Bize Ulaşın
WhatsApp : 0553 750 05 51

Hakkımızda

Hakkımızda

 

Fantazi iç giyim, tüm bayan iç giyim ve erkek iç giyim ürünlerini üretmektedir. Fantazi iç giyim de özellikle bayan iç giyim bölümünde çok fazla seçenek bulmanız mümkündür. Ayrıntılı bir şekilde Fantazi iç giyim ürünlerinden bahsetmek gerekir ise şunlar söylenebilir:


Erkek İç Giyim

 Slipler, atletler ve boxerlar erkek iç giyim kategorisinde yer alan ürünlerdir.


Bayan İç Giyim

 1- Atlet: Fantazi iç giyim firması bayanlar için çok fazla atlet çeşidi sunmaktadır. Ürettiği atletlerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz: Dikişsiz ve dikişli uzun ve yarım atletler, bayan termal atlet, geniş ve ince askılı atlet, toparlayıcı atlet, dantelsiz ve dantelli atlet...


  2- Sütyen Takımı: Seksi, dantelsiz düz ve dantelli sütyen takımı seçenekleri mevcuttur. Sütyen takımı kategorisinde destekli ve desteksiz ürünler de yer almaktadır.


 Fantazi Kostüm: Denizci, hemşire, dansöz, asker fantazi kostüm kategorisinde yer almaktadır. Tüm bunları ve daha fazla fantazi kostüm bir arada görmek için sitemizi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

 

 3- Jüpon: Elbiselerin içine giymek için uzun ve kısa jüponlar Fantazi iç giyim ürünleri arasında yer almaktadır.

 

 4- Body: Fantazi iç giyim de yer alan bodyler ise şu şekildedir: Uzun ve yarım kollu, kalın ve ip askılı çıtçıtlı ve ayrıca transparan çıtçıtlı bodyler.

 

 5- Büstiyer: Fantazi büstiyer dışında çoraplı, destekli saten ve dantelli büstiyer modelleri stoklar arasında yer almaktadır.

 

 6- Jartiyer: Leopar desenli ve seksi, jartiyer modellerinin yanı sıra jartiyer takımlarımız da stoklar arasında yer almaktadır.

 

 7- Vücut Çorabı: Vücudu tamamen saran vücut çorabı ve transparan, seksi vücut çorabı da stoklarımız arasında yer almaktadır.

 

 8- Fantazi Gecelik: Bayan iç giyimde olmazsa olmaz ürünlerden birisi de fantazi gecelik olmalıdır. Sitemizde yer alan fantazi gecelik modellerine bakıp alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 9- Deri İç Giyim: Deriden iç giyimde de vazgeçemeyenlere müjde deri iç giyim ürünlerimiz de bulunmaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü deri iç giyim ürünü stoklarımız da yer almaktadır.


Büyük beden iç giyim ürünleri de ürettiğimizi belirtmek isteriz. Büyük beden iç giyim kıyafeti bulmakta zorlanan bayanlar büyük beden ürünlerimize sitemizden ulaşabilirler.